Коваль Петро Миколайович

Професор, завідувач кафедри “Архітектурні конструкції” Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, кандидат технічних наук. Дійсний член Академії будівництва України, дійсний член Транспортної акаднемії України, Почесний дорожник України.

 Отримав вищу освіту у Львівському політехнічному інституті на інженерно-будівельному факультеті у 1977 році за спеціальністю „Автомобільні шляхи”.  Після закінчення аспірантури з 1981 року працював у Національному Університеті “Львівська політехніка”. У 2002 - 2009 рр. працював директором Державного дорожнього науково-дослідного інституту ім. М.П.Шульгіна ДерждорНДІ, м. Київ. 

Опублікував більше 400 наукових праць, 6 монографій і книг, є розробником 40 нормативних документів, отримав 22 авторських свідоцтва і патенти на винаходи. Під керівництвом П.М.Коваля захищено 9 кандидатських дисертацій. Основні напрямки наукової роботи - технічна діагностика будівель і споруд, розробка ефективних конструкцій транспортних споруд та методів їх розрахунку. Член наукової та технічної рад Укравтодору, член редакційних рад збірників наукових праць “Реставрація, реконструкція, урбоекологія”, “Дороги та мости”  і журналу “Дорожня галузь України”.

На підприємстві очолює напрямок технічної діагностики, виконує функції провідного будівельного експерта у випробувальній лабораторії. 

Кіндратович Ольга Петрівна

Отримала вищу освіту у Львівському політехнічному інституті на інженерно-будівельному факультеті у 1980 році за спеціальністю „Автомобільні шляхи”. 

Була направлена як молодий спеціаліст на роботу в центральну будівельну лабораторію тресту „Західшляхбуд”, де займалась випробуванням матеріалів  на  будівництві злітної смуги львівського Аеропорта та реконструкції окремих ділянок автодороги Київ-Чоп .  У 1984 році перейшла на працю  у  Львівську філію інституту „УкрНДІдіпросільгосп ” (з 1986 р. - інститут „ЛЬВІВАГРОПРОЕКТ”),  де брала участь в проектуванні промислових і цивільних  об'єктів у сільській місцевості України.

     З 2002 року до цього часу працює директором науково-виробничого підприємства „Тріада”, поєднує адміністративні функції з роботою головного інженера проектів за напрямком “автомобільні шляхи”.

З 2010 року член-кореспондент Академії будівництва України (Львівське територіальне відділення).   

СТРУКТУРА і КАДРИ

Підприємство має у своєму складі проектне бюро,  відділ у Києві, випробувальну лабораторію, технічний відділ, планово-договірний відділ.
Усі працівники мають вищу освіту,  в тому числі є чотири магістри  будівництва та три кандидати технічних наук.
Віковий діапазон працівників – від 20 до 75 років.

ПОТЕНЦІЙНІ ЗАМОВНИКИ

  • власники земельних ділянок, які планують будівництво;
  • підприємства і організації, які експлуатують будівлі і споруди;
  • суб’єкти господарювання, які планують реконструкцію, ремонт, технічне переозброєння виробництва;
  • організації, які займаються майновою оцінкою нерухомості;
  • суб’єкти купівлі-продажу нерухомості;
  • власники об'єктів самовільного будівництва;
  • державні та комунальні організації, які експлуатують автодорожні мости та інші транспортні споруди.

ЦІНИ

Ціни на роботи визначаються на основі ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 „Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво” із змінами та доповненнями галузевих прейскурантів, цінників, затверджених Мінрегіонбудом України, відповідно до видів робіт та характеристик об'єкту.